Skate mikiny

skate

Skate mikiny jsou navrhovány a vyráběny speciálně pro potřeby skateboardistů. Samozřejmě je ale může nosit každý, komu se líbí street styl oblékání. Tyto mikiny jsou volné, vzdušné, většinou s kapucí a hlavně jsou pohodlné.

Mohou být na zip nebo přes hlavu, ale vždy jsou střiženy tak, aby splňovali svoji funkci a přitom umožňovali svému majiteli aktivní pohyb při skateboardingu. Pro návrhy pánských, dámských i dětských skate mikin používají návrháři prvky hip hop stylu s barevnými vzory, nášivkami, polepy, apod.

Skate mikiny online

Firmy, které se zabývají speciálně výrobou bund skate a snowboard jsou Nugget, Horsefeathers, Ecko, Nikita, DC, Quiksilver, Vehicle, a další. Samozřejmě v jejich portfoliu najdete kromě mikin také bundy, kalhoty, rifle, trička, kraťasy a dokonce i boty a další doplňky, to vše ve stylu skate.

Skate mikiny zdarma

Veškeré toto zboží si můžete zakoupit v různých internetových obchodech zaměřených na extrémní sporty, v kamenných obchodech se sportovním zbožím, nebo v autorizovaných prodejnách uvedených výrobců.

Hodnocení článku Skate mikiny: Top Články

Tagy: Mikiny Damske Panske Nike Kapuci Adidas Znackove Detske Levne Skate Slevy

Překlepy: akate wkate ekate dkate xkate ykate sskate kate zkate sjate siate soate slate smate skkate sate scate skqte skwte skste skyte skaate skte skete skare skafe skage skaze skatte skae skade skatw skats skatd skatr skatee skat skati


Vyhledávání:


Nejzajímavější: