Mikiny Monster

monster

Mikiny Monster nebo také Monster energy nejsou vyráběny přímo stejnojmennou značkou. Firma Moster energy totiž produkuje především energy drinky. Tato firma sponzoruje a podporuje extrémní sporty a to hlavně BMX, tedy motocyklové závody.

Do České republiky se podařilo dovážet jak energy drinky, tak také značkové zboží Monster energy. Oblečení je určené hlavně pro motokrosaře. Najdete zde dresy, kalhoty, přilby, rukavice, ponožky a další civilní oblečení. Toto oblečení však nevyrábí sama firma ale je nabízeno firmami Oneal nebo One Industries.

Mikiny Monster online

Pánské i dámské mikiny Monster mají na sobě vždy viditelně zobrazeno logo firmy Monster energy v podobě roztřeseného M. Můžete si vybrat z modelů v různých barevných provedení, s kapucí nebo bez, na zip nebo přes hlavu, apod.

Mikiny Monster zdarma

Veškeré zboží s logem Monster si můžete objednat v několika internetových obchodech s motokrosovým i sportovním zbožím.

Hodnocení článku Mikiny Monster: Top Články

Překlepy: nonster jonster konster mmonster onster minster mknster mlnster mpnster moonster mnster mobster mohster mojster momster monnster moster monater monwter moneter mondter monxter monyter monsster monter monzter monsrer monsfer monsger monszer monstter monser monsder monstwr monstsr monstdr monstrr monsteer monstr monstir monstee monsted monstef monstet monsterr monste


Vyhledávání:


Nejzajímavější: