Pánské mikiny

pánské

Pánské mikiny jsou vyráběny hlavně pro pohodlí pánů. Tyto mikiny mají svůj hlavní účel v zahřátí majitele, plní však ještě další funkci a to jako módní doplněk. Tento aspekt sice není tak důležitý jako u dámských mikin, ale i pánové chtějí vypadat k světu.

Pánské mikiny jsou méně barevné a decentnější než dámské nebo dětské mikiny. Můžete si vybrat s modelů sportovních nebo sportovně - elegantních. Pánské mikiny bývají laděny do tmavších přírodních barev a mohou být s různými vzory nebo nápisy. Také si můžete vybrat mikiny s kapucí, bez kapuce, s kapsami nebo bez nich, na zip nebo přes hlavu, apod.

Pánské mikiny online

Tyto i jiné modely najdete s každém obchodě s oblečením. Je to například Kenvelo, NewYorker, Teranova, ale i Makro, Globus, Tesco, apod. Mezi výrobce kvalitních mikin pak patří Nike, Adidas, Puma, Alpine pro, Diesel, DC, Fishbone, Horsefeathers, Vehicle, Ecko, atd.

Hodnocení článku Pánské mikiny: Top Články

Tagy: Mikiny Damske Panske Nike Kapuci Adidas Znackove Detske Levne Horsefeathers Xxxxl Zateplene Puma Sportovni

Překlepy: oánské lánské ppánské ánské pqnské pwnské psnské pynské paanské pnské penské pábské páhské pájské pámské pánnské páské pánaké pánwké páneké pándké pánxké pányké pánsské pánké pánzké pánsjé pánsié pánsoé pánslé pánsmé pánskké pánsé pánscé pánskw pánsks pánskd pánskr pánskee pánsk pánski


Vyhledávání:


Nejzajímavější: